Taisyklės

Bendros nuostatos

Pazymek.lt – pramoginė interneto svetainė, kurioje per „Facebook“ arba „Google“ paskyras prisijungę asmenys gali įkelti savo fotografuotas nuotraukas ir spėti, kur į svetainę įkeltos nuotraukos buvo nufotografuotos.

 1. Svetainės naudojimosi tvarka:

  1.1. Visi registruoti pazymek.lt svetainės naudotojai sutinka su svetainės naudojimosi taisyklėmis.

  1.2. Naudojimasis Pazymek.lt interneto svetaine yra nemokamas.

  1.3. Pazymek.lt savininkai pasilieka teisę keisti naudojimosi svetaine taisykles.

  1.4. Bet kurio svetainės naudotojo paskyra gali būti blokuojama be atskiro paaiškinimo.

  1.5. Prie svetainės prisijungę vartotojai sutinka, kad svetainės pazymek.lt savininkas, reikalui esant, registracijos metu gautu el. pašto adresu siųstų su svetainės naudojimu susijusius elektroninius laiškus.

 2. Nuotraukų įkėlimo ir tvirtinimo tvarka:

  2.1. Į svetainę pazymek.lt įkeliamos nuotraukos turi būti:

  • ne didesnės nei 16 megabaitų,
  • JPEG arba JPG formato,
  • mažiausiai 600 taškų pločio ir 300 taškų aukščio.

  2.2. Įkeliamos nuotraukos gali būti šiek tiek patobulintos skaitmeniniu būdu: apkirptos, išlygintos, nežymiai pakoreguotos spalvos.

  2.3. Svetainės administratorius įkeltas nuotraukas, prieš jas patvirtinant, gali keisti skaitmeniniu būdu.

  2.4. Į svetainę įkeliamose nuotraukose turi būti nufotografuotos viešos vietos, kurios yra prieinamos ir matomos bet kuriam asmeniui.

  2.5. Į svetainę įkeltos nuotraukos rodomos svetainės lankytojams tik po to, kai svetainės administratorius jas patvirtina.

  2.6. Svetainės administratorius įkeltų nuotraukų gali netvirtinti – įkeltos nuotraukos be atskiro paaiškinimo gali būti atmestos.

  2.7. Nuotraukas įkėlęs asmuo patvirtina ir užtikrina, kad pateiktos nuotraukos yra originalūs jo kūriniai, nepažeidžiantys kito asmens ar autoriaus teisių ir kitos intelektinės nuosavybės teisių, kad kiti asmenys į šias nuotraukas neturi jokių teisių ar teisėtų interesų.

  2.8. Nuotraukos negali būti nepadorios, iššaukiančios, atvirai seksualios ar kitaip prieštaraujančios moralės normoms, skatinančios rasinę, etninę diskriminaciją ar neapykantą.

  2.9. Įtarus autorinių teisių pažeidimus, prašome susisiekti su svetainės registruotu nariu, kuris įkėlė nuotrauką. Jei po įspėjimo pažeidimai nesibaigia, parašykite apie tai svetainės pazymek.lt administratoriui el. paštu info@pazymek.lt.

  2.10. Jeigu į svetainę įkeltoje nuotraukoje nufotografuotas žmogus arba nuotraukos autorinių teisių turėtojas nesutinka su nuotraukos platinimu arba pateikia skundą, už tai atsakingas yra nuotrauką platinęs asmuo.